02 stycznia 2020 roku  rozpoczynamy w naszej parafii  Świętego Maksymiliana Marii Kolbego w Olsztynie wizytę duszpasterską - kolędę!  Przed przyjściem kapłana do naszego domu wskazane jest nakryć stół obrusem, postawić na nim choćby mały krzyż, zapalić świecę oraz umieścić obok talerzyk (naczynie) z woda święconą oraz Pismo Święte. Pamiętajmy, że wizyta duszpasterska w naszych wspólnotach rodzinnych jest wielkim wydarzeniem w Kościele Domowym. Rodzina wraz z Kapłanem modli się w swoim domu o Błogosławieństwo w rodzinie, o zdrowie i potrzebne Łaski. Proszę, aby w miarę możliwości w czasie kolędy, obecni byli wszyscy członkowie rodziny!   C+M+B 2020 – napis na drzwiach naszych domostw oznacza, iż Chrystus mieszkanie błogosławi podczas kolędy.        

 

 

Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego

FRANCISZKANIE  ul. Dworcowa 1 B   OLSZTYN

KOLĘDA ‘2020

 

 

 DATA

 

 

 ULICA

 

 

2 stycznia

 

Czwartek

 

  ul. Lubelska 43, Lubelska 49 (Grądek)

 

3 stycznia

 

Piątek

 

  ul. Lubelska 1, 33a, 47

 

4 stycznia

 

Sobota

 

  ul. Dworcowa 1,3, 4 (klatka 1,2 i 3)

 

7 stycznia

 

Wtorek

 

  ul. Dworcowa 4 (klatka 4), Dworcowa 6

 

8 stycznia

 

Środa

 

  ul. Dworcowa 8, ul. Jasna 1 (klatka 1 i 2)

 

9 stycznia

 

Czwartek

 

  ul. Jasna 1 (klatka 3), Jasna 3, Jasna 5 (klatka 1 i 2)

 

10 stycznia

 

Piątek

 

   ul. Jasna 5 (klatka 3), Kętrzyńskiego 7

 

11 stycznia

 

Sobota

 

   ul. Kętrzyńskiego 5, Kętrzyńskiego 9 (klatka 1,2,3 i 4)

 

13 stycznia

 

Poniedziałek

 

  ul. Kętrzyńskiego 9 (klatka 5), Kętrzyńskiego 11

 

14 stycznia

 

Wtorek

 

   Pl. Konstytucji 3 Maja 3 (klatka 1, 2 i 3)

 

15 stycznia

 

Środa

 

    Pl. Konstytucji 3 Maja 3 (klatka 4 ) i uzupełnienie

 

18 stycznia

 

Sobota

 

  ul. Towarowa (po wcześniejszych zgłoszeniach)