Ogłoszenia Duszpasterskie   27 Niedziela Zwykła  07.10.2018r.

1. Pan Jezus przypomina nam dzisiaj wartość nierozerwalnego małżeństwa jednej kobiety i jednego mężczyzny. Wymagania Pana Boga w tej dziedzinie są wielkie i chociaż wielu nie potrafi im sprostać, to jednak nie można ich negować. Z Bożą pomocą można przezwyciężyć wiele problemów i osiągnąć szczęście we dwoje.

2. W pierwszą niedzielę października zbieramy ofiary do puszek w celu wsparcia dzieł charytatywnych prowadzonych przez diecezjalną Caritas

3. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele o godz. 17.00 w niedzielę i w dni powszednie o godz. 17.30. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko we wtorek.

5. W czwartek 13 pażdziernika /sobota/ o godz. 16.00 odbędzie się ostatnia w tym roku procesja różańcowa z Kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Barcza 2 do Kościoła MB Fatimskiej przy ul. Bajkowej 15.

6. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.

8. Wychodząc z kościoła nie zapomnijmy o Kromce Słowa Bożego.