Ogłoszenia Duszpasterskie       14 Niedziela Zwykła 08.07.2018 r.

1. Pan Jezus przyznaje się do swojej rodziny, do swojego pochodzenia, swojego miasta i chociaż nie jest dobrze rozumiany, to jednak nie wypiera się swoich ziemskich korzeni. Swojej historii nikt nie może zmienić, ale można jej nadać nowy, piękniejszy bieg. Uczmy się od Pana Jezusa, nie zapominając o tym, co było, i nie zrażając się przeciwnościami, budować własną drogę realizowania powołania do szczęścia przekraczającego ziemski wymiar.

2.Dzisiaj w naszej wspólnocie klasztorno-parafialnej imieniny obchodzi brat Eugeniusz Michoń zakrystian. Solenizanta polecamy modlitwą wiernych. Na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlić się w jego intencji.

3.  Dnia 13 lipca /piątek/ 2018 r.  o godz. 18.00 odbędzie się procesja różańcowa z Kościoła  Miłosierdzia Bożego  przy ul. Barcza 2 do Kościoła MB Fatimskiej przy ul. Bajkowej 15.        Do udziału w procesji serdecznie zapraszamy.

4. Wszystkich wybierających się na letni wypoczynek w kraju czy za granicę zachęcamy do wcześniejszego poszukania kościoła, w którym możemy uczestniczyć w niedzielnej Mszy Świętej.

5. W lipcu i sierpniu obowiązuje letni rozkład Mszy Świętych w niedziele. Nie ma  Mszy Świętej o godz. 16.00. Pozostałe godziny bez zmian. W lipcu i sierpniu nie ma też dyżurów Spowiedzi Świętej dopołudnia. Spowiadamy jedynie podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 17.00.

6. Wszystkim, którzy składali i składają ofiary na potrzeby Kościoła składamy serdeczne podziękowanie. Wszystkich naszych  ofiarodawców i dobrodziejów zapewniamy o stałej pamięci w modlitwie.

7. Można zamawiać intencję mszalne mamy jeszcze wolne terminy.

8. Wychodząc z kościoła nie zapomnijmy o Kromce Słowa Bożego.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwości ze strony najbliższych.