Ogłoszenia Duszpasterskie  10 Niedziela Zwykła  10.06.2018 r.

1. Przyszliśmy na Mszę Świętą, by usłyszeć słowo Boże i by wspólnie się modlić. Pan Jezus powiedział do nas: „Oto maja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”. Musimy jeszcze bardziej starać się pełnić Jego wolę.

2. Spotkanie modlitewno- formacyjne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich dzisiaj o godz. 14.00.

3. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego dzisiaj o godz. 17.00  i  w dni powszednie o godz. 17.30.

4. W tym tygodniu patronuje nam 13 czerwca w środę św. Antoni z Padwy franciszkanin, wybitny kaznodzieja i misjonarz, ogłoszony Doktorem Kościoła.

5. Można zamawiać intencję mszalne mamy jeszcze wolne terminy.

6. Zapraszamy na Franciszkańską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są ulotki zapraszające do uczestnictwa w tej pieszej pielgrzymce, tam też znajduje się trasa naszej pielgrzymki. 

7. Dnia 13 czerwca /środa/ 2018 r. o godz. 18.00 odbędzie się procesja różańcowa z Kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Barcza 2 do Kościoła MB Fatimskiej przy ul. Bajkowej 15. Do udziału serdecznie zapraszamy.

8. Dzisiaj po Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na potrzeby naszego Kościoła. Informowaliśmy w ubiegłym miesiącu o rachunkach za gaz. Otrzymaliśmy za ogrzewanie obiektu sakralnego z ostatnich miesięcy rachunki w kwocie 5 i 3 tysięcy złotych. Za każdą ofiarę z serca Wam dziękujemy.

9. Wychodząc z kościoła nie zapomnijmy o Kromce Słowa Bożego.