Ogłoszenia Duszpasterskie   6 Niedziela Wielkanocna 06 maja 2018 r.

1. Pan Jezus przypomina nam dzisiaj o przykazaniu miłości: „abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. To przykazanie jest wciąż aktualne i powinno nas zachęcać do odkrywania coraz większych pokładów miłości w nas samych. A jeżeli trudno je odnaleźć w sercu, to trzeba modlić się i prosić Zbawiciela, aby nas nią napełnił.

2. We wtorek przypada uroczystość patrona Polski, św. Stanisława, biskupa i męczennika. Trwajmy na modlitwie za naszą Ojczyznę.

3. W następną niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

4. Codziennie w maju gromadzimy się, aby uczcić Maryję, śpiewając litanię loretańską. Nabożeństwo w kościele o godz. 17.30, a w niedzielę o godz.  17.00.

5. Od piątku będziemy przyzywać Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny odmawiamy na zakończenie nabożeństwa majowego.

6. Za tydzień zbieramy ofiary do puszek na prace związane z naszym Kościołem. Otrzymaliśmy rachunek za ogrzewanie obiektu sakralnego z ostatnich miesięcy w wysokości ponad 5 tysięcy złotych. Za każdą ofiarę z serca dziękujemy.

7. Dnia 13 maja /niedziela/ 2018 r.  o godz. 16.00 odbędzie się procesja różańcowa z Kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Barcza 2 do Kościoła MB Fatimskiej przy ul. Bajkowej 15. Do udziału serdecznie zapraszamy.

8. Wychodząc z kościoła nie zapomnijmy o Kromce Słowa Bożego.

9. Solenizantów i jubilatów niech Pan Jezus obdarza łaską swojej miłości.