Ogłoszenia Duszpasterskie  Pierwsza Niedziela Adwentu  03.12.2017 r.

 

1. Rozpoczynamy czas Adwentu. Pan jest blisko. Otwórzmy serca na Jego obecność, zadajmy sobie trud, aby Go odnaleźć. Zapraszamy na Msze Święte roratnie, sprawowane od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Zapraszamy na nowennę przed uroczystością Niepokalanego  Poczęcia NMP od poniedziałku 04 grudnia do czwartku 07 grudnia z kazaniem w ramach rekolekcji adwentowych na Mszy św. o godz. 18.00.

2. Dzisiaj po Mszy św. zbieramy ofiary do puszki na pokrycie kosztów związanych z malowaniem Kaplicy. W tym tygodniu zakończymy malowanie ostatniej części naszego obiektu. Do zapłaty zostało nam ok. 7 tysięcy złotych. Dziękuje serdecznie za Wasze ofiary składane na ten cel. Bóg zapłać.

3. W tym tygodniu przypada I Czwartek. W tym dniu modlimy się  o nowe powołania.

 

4.Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii można nabyć poświęcone opłatki. Jednocześnie informujemy, że nie roznosimy opłatka po domach i nikt nie otrzymał od nas do tego upoważnienia.

 

5.Następną niedzielę będziemy obchodzili jako dzień jedności i modlitwy za Kościół na Wschodzie. Po Mszach Świętych będziemy zbierali ofiary do puszek dla Kościoła na Wschodzie.

6. Wychodząc z kościoła nie zapomnijmy o Kromce Słowa Bożego.