OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV Niedziela Adwentu, 19.12.2010 r.

1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwaja do srody włącznie. Witamy serdecznie Ojca Rekolekcjonistę - o. Janusza Azypulskiego, asystenta prowincjalnego ds. MI. Nauki rekolekcyjne: dziś na wszystkich Mszach Świętych, od poniedziałku do środy o godz. 6.30, 8.00 i 18.00. Zachęcamy do licznego udziału w "świetym czasie łaski", ajkim są rekolekcje. Zachęcamy również do pojednania z Bogiem w spowiedzi swiętej. Taca zbierana od poniedziałku do środy będzie przeznaczona dla o. Rekolekcjonisty, w ramach naszego podziękowania za włożony trud.

2. W dzień wigilijny nie bedzie Mszy Świętych o godz. 6.30 i 18.00. Jedyna Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 8.00. Zapraszamy na pasterkę, sprawowaną tradycyjnie o godz. 24.00. Spowiedź w tym dniu będzie do godz. 12.00.

3. W I i II dzień świąt Bozego Narodzenia Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym.

4. Informujemy, że wizytę duszpasterską w domach, czyli "kolędę", rozpoczniemy 3 stycznia 2011r. Program kolędy podamy w nastepną niedzielę.

5. Tak jak ogłaszaliśmy w poprzednią niedzielę, dziś po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszek na ogrzewanie. Dziękujemy za zrozumienie i pomoc.

7. W zakrystii można nabyć poświęcony opłatek na stół wigilijny, jak również świece Caritas w ramach akcji "Wigilijne Dzeło Pomocy Dzieciom".

 Kalendarz liturgiczny: 

o. Daniel Pliszka