OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XII Niedziela Zwykła, 20.06.2010 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, odprawiane w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.00.

2. Informujemy, że decyzją Ojca Prowincjała w naszym klasztorze nastąpią zmiany personalne. O. Bartłomiej Markiewicz po 5 latach posługi w Olsztynie zostaje przeniesiony do Koszalina. Już dziś zapraszamy na Mszę Świętą pożegnalną 29 czerwca o godz. 18.00, podczas której będziemy dziękowali Ojcu Bartłomiejowi za wszelkie wyświadczone dobro i wypraszali potrzebne dla niego łaski. 5 lipca ma przyjechać i dołączyć do naszej wspólnoty o. Tomasz Witosławski, który decyzją Ojca Prowincjała zostaje przeniesiony z Dobrej Szczecińskiej do Olsztyna.

3. Jutro - w poniedziałek - od godz. 16.30 do godz. 18.00 można odbierać kolejną partię żywności z Caritasu. Zapraszamy wszystkie osoby objęte naszą parafialna pomocą.

4. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Jest jeszcze dużo wolnych miejsc w czerwcu, lipcu i sierpniu.

5. Dziś po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszek na nasze wspólne dzieło wykończenia budowy kościoła. Bardzo dziękujemy za każdą ofiarę.

6. Kalendarz liturgiczny: Poniedziałek - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi; Czwartek - uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; piątek - wspomnienie bł. Doroty z Mątowów

o. Daniel Pliszka