OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V Niedziela Wielkanocna, 02.05.2010 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, odprawiane w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.00.

2. Dziś o godz. 14.30 spotkanie w klasztorze wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej. W następną niedzielę o tej samej godzinie spotyka się wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a po Mszy Świętej o godz. 16.00 zostanie odprawione nabożeństwo do bł. Anieli Salawy, patronki FZŚ w Polsce.

3. We wtorek, 4 maja, od godz. 14.30 do godz. 18.00, w klasztorze będzie można odbierać żywność z Caritasu.

4. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek Miesiąca. W I Czwartek zapraszamy na godz. 17.00 na wspólną modlitwę o uświęcenie kapłanów i nowe święte powołania kapłańskie. W I Piątek kapłani udadzą się przed południem z sakramentami do chorych w domach. Zachęcamy do spowiedzi i Komunii Pierwszopiątkowej.

5. W następną niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12.00 będziemy przeżywali uroczystość I Komunii Świętej. Ze względu na małą kubaturę naszego kościoła, prosimy naszych parafian, aby wybrali iną godzinę Mszy Świętej. Tak, aby Mszę Świętą o godz. 12.00 zostawić dla dzieci pierwszokumunijnych i ich rodzin.

6. W następną niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszek na wykończenie budowy naszego kościoła. Dziękujemy za każdą ofiarę skaładaną na ten cel.

7. Jutro, w Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze Święte będą sprawowane jak w niedzielę.

8. Prosimy, aby zgłosiła się w zakrystii lub kancelarii parafialnej osoba, która zamówiła Mszę Świętą na godz. 12.00, 23 maja.

9. Kalendarz liturgiczny: Poniedziałek - Uroczystość NMP Królowej Polski; Wtorek - wspomnienie św. Floriana; Czwartek - święto śś. Apostołów Filkipa i Jakuba; Sobota - Uroczystość św. Stanisława, Głównego Patrona Polski

o. Daniel Pliszka