Ogłoszenia Duszpasterskie   Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata  24.11.2019 r.

1. Pan Jezus wielokrotnie poucza nas o swoim królestwie, a przez swoje wcielenie urzeczywistnił słowa: „bliskie jest królestwo Boże”. Odnawiając nasze zawierzenie i uznając królewską godność Chrystusa, pragniemy na co dzień budować Jego królestwo prawdy, pokoju i zbawienia.

2. Dzisiaj w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata  z naszego kościoła po odmówieniu o godz. 15.00 Koronki do Bożego Miłosierdzia wyruszy procesja różańcowa do kościoła Chrystusa Odkupiciela Człowieka przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Serdecznie zapraszamy.

3.W ostatnich dniach listopada zapraszamy do modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Nabożeństwa w tygodniu o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 17.00.

4. Dziękujemy wszystkim wiernym za  dotychczasowe ofiary składane  na nasz kościół. Po Mszy św.  zbieramy  dzisiaj ofiary do puszek  na wykończenie prac przy naszym obiekcie sakralnym.         

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent.

6.  Wychodząc z kościoła nie zapomnijmy o Kromce Słowa Bożego.

Informacja o wyjeździe na Taize we Wrocławiu

 

Młodzież w wieku od 17 do 35 lat zapraszamy na franciszkański wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodzieży Taize ww Wrocławiu. Wyjazd z Gdańska 27 grudnia o 23.00, powrót 1 stycznia wieczorem. Koszt - 390 zł (obejmuje to przejazd i pobyt we Wrocławiu). Zapisy do 1 grudnia lub do wyczerpania miejsc w autokarze. Szczegółowe informacje w zakrystii lub bezpośrednio na stronie www.powolanie.com.pl w zakładce Zaproszenia. 

 

Szczegółowe informacje o wyjeździe na Taize we Wrocławiu

 

Poniżesz informacje znajdują się na stronie www.powolanie.com.pl w zakładce Zaproszenia i potem trzeba wybrać Franciszkański wyjazd na Taize we Wrocławiu. 

 

Wyjazd – 27 grudnia 2019 r. z Gdańska w godzinach porannych 
Powrót –1 stycznia 2019 r. wieczorem 

Koszt – 390 zł (obejmuje on przejazd, ubezpieczenie (130 zł) i naszą opłatę naszą opłatę za spotkanie Taize we Wrocławiu (260 zł))

 

Liczba miejsc ograniczona – 49 osób.

Potwierdzeniem zapisu jest wpłata zaliczki bezzwrotnej w wysokości 100 zł na niżej podane konto. 

Odbiorca: o. Robert Twardokus
Nr konta: 53 1600 1303 1847 8083 4000 0002
Tytułem: imię, nazwisko – zaliczka bezzwrotna Taize-Wrocław
Zapisy trwają do 1 grudnia 2019 roku lub do wyczerpania miejsc w autokarze. 

Zgłoszenie dokonuje się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie 
www.powolanie.com.pl w zakładce Zaproszenia, a potem należy wybrać  Franciszkański wyjazd na Taize we Wrocławiu

UWAGA – Zgłoszenie zostaje przyjęte dopiero wtedy, gdy zaliczka jest wpłacona na konto!

Wiek uczestników – 17-35 lat

W razie jakiś pytań, czy niejasności prosimy o kontakt z organizatorem wyjazdu o. Robertem Twardokusem OFM Conv e-mailowo: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 660 421 200.

 

o. Robert Twardokus OFM Conv.