Ogłoszenia Duszpasterskie      III Niedziela Wielkanocna   05.05.2019 r.

1. Wiara w zmartwychwstanie Chrystusa staje się naszym udziałem dzięki świadectwom przekazanym nam na kartach Nowego Testamentu. Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Biblijny jest dla nas zachętą do częstszego sięgania po Pismo Święte, które jest niewyczerpanym źródłem mądrości i przewodnikiem na drogach wiary.

2. Dzisiaj w trzecią niedzielę Wielkanocy, pragniemy modlić się w intencji o nowe powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego. Z tej okazji gościmy w naszej wspólnocie o. Roberta Twardokusa asystenta do spraw powołań naszej prowincji który wygłosi do nas Słowo na każdej Mszy św.

3. W środę przypada uroczystość św. Stanisława, patrona Polski. 

4. Przez cały miesiąc gromadzimy się na nabożeństwach majowych. Zapraszamy do tej szczególnej maryjnej modlitwy codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.00.

5. W tym tygodniu w II piątek miesiąca 10 maja br.  odwiedzimy chorych w domach.

6.  Dnia 06 maja 2019 r. w parafii Matki Boskiej Saletyńskiej przy ulicy Morskiej 29  w Olsztynie  rozpocznie się Jerycho Różańcowe  Mszą Świętą o godz. 20.00, a zakończy się 13 maja o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do modlitewnego czuwania.

7. Zamawianie intencji mszalnych przyjmujemy w zakrystii. Kancelaria w tym tygodniu będzie nieczynna.

8. Wychodząc z kościoła nie zapomnijmy o kromce Słowa Bożego.